ТОВ "КУА "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА" оголошує конкурс серед суб’єктів аудиторської діяльності на аудиторські послуги для корпоративних інвестиційних фондів, активи яких знаходяться в управлінні Компанії

КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБЄКТІВ АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КАПІТАЛ УКРАЇНА" (надалі – «Компанія»)

 

 

оголошує про конкурс серед суб’єктів аудиторської діяльності на аудиторські послуги відповідно до міжнародних стандартів аудиту для наступних корпоративних інвестиційних фондів, активи яких знаходяться в управлінні Компанії:

 

 

- АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "ВІДНОВЛЕННЯ"

- АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "АДВЕНТУРА"

- АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "ГЛОРІ"

- ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "УКРСИБ ФОНД НЕРУХОМОСТІ"

надалі за текстом усі разом – корпоративні інвестиційні фонди.

 

 

Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах суб’єктів аудиторської діяльності (надалі – «Аудиторська фірма») для проведення аудиту фінансової звітності корпоративних інвестиційних фондів, активами яких управляє Компанія, яка має бути оприлюднена разом із аудиторським звітом.

У конкурсі можуть брати участь Аудиторські фірми, які відповідають вимогам, що встановлені Законом України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» № 2258-VIII від 21.12.2017 року, а також умовам даного конкурсу.

 

 

Умови та порядок проведення конкурсу

Аудиторська фірма повинна відповідати таким вимогам:

 • відповідати вимогам, встановленим Законом України « Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» № 2258-VIII від 21.12.2017 року до Аудиторських фірм та аудиторів, які можуть надавати послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємствам, що становлять суспільний інтерес;
 • інформація про Аудиторську фірму внесена до Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес;
 • достатній рівень кваліфікації та досвіду аудиторів і персоналу: за основним місцем роботи має працювати не менше п’яти аудиторів із загальною чисельністю штатних кваліфікованих працівників, які залучаються до виконання завдань, з яких щонайменше дві особи повинні підтвердити кваліфікацію або мати чинні сертифікати (дипломи) професійних організацій, що підтверджують високий рівень знань з міжнародних стандартів фінансової звітності;
 • за попередній річний звітний період сума винагороди від кожного з підприємств, що становлять суспільний інтерес, яким надавалися послуги з обов’язкового аудиту фінансової звітності протягом цього періоду, не перевищувала 15% загальної суми доходу від надання аудиторських послуг та відсутні обмеження, пов’язані з тривалістю надання послуг цьому підприємству.

Завданням з обов’язкового аудиту фінансової звітності є підтвердження річної фінансової звітності корпоративних інвестиційних фондів, активами яких управляє Компанія з метою надання до НКЦПФР (Аудиторський звіт щодо підтвердження річної фінансової звітності).

Тривалість виконання завдання з обов’язкового аудиту фінансової звітності корпоративних інвестиційних фондів, активами яких управляє Компанія, складає 3 роки, при чому такий строк може бути продовжено за рішенням відповідного органу корпоративного інвестиційного фонду.

Не допускаються до участі в конкурсі Аудиторські фірми, які:

 • не пройшли зовнішню перевірку системи контролю якості та не мають чинного свідоцтва про відповідність системи контролю якості на момент проведення конкурсу до участі в конкурсі;
 • не відповідають вимогам Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» № 2258-VIII від 21.12.2017 року та цим умовам даного конкурсу;
 • подали до участі в конкурсі документи, що містять недостовірну інформацію.

Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

 • коротке резюме про Аудиторську фірму (реєстраційна інформація, види діяльності, посадові особи та інше);
 • наявність передбачених законодавством України ліцензій, свідоцтв, сертифікатів та термін їх дії;
 • цінова пропозиція щодо розміру оплати за договором та розрахунок вартості послуг;
 • будь-яку іншу інформацію, яка може бути корисною.

Дата початку проведення конкурсу – 22 січня 2019 року.Строк подачі документів – до 17 год. 00 хв. 04лютого 2019 року.

Документи надсилайте, будь ласка, електронною поштою на Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Контактна особа: Директор Компанії Ведринська Інна Володимирівна +38 (044) 581 08 22.

Документи, що надійшли після встановленого строку або подані не в повному обсязі чи з порушенням умов даного конкурсу, не розглядатимуться. Публічна інформація про корпоративні інвестиційні фонди, активами яких управляє Компанія доступна на інтернет сайті http://am.investcapital.com.ua. Додаткова інформація про діяльність корпоративних інвестиційних фондів, активами яких управляє Компанія, може надаватись у разі необхідності та відповідно до запиту учасника цього конкурсу. Результати конкурсу будуть розглянуті уповноваженими органами корпоративних інвестиційних фондів, активами яких управляє Компанія.

Дане оголошення має силу тендерної документації. Оголошення оприлюднюється на власному інтернет сайті: http://am.investcapital.com.ua. Також, але не обмежуючи, оголошення може бути надане персонально.

При відповідності вимогам, встановленим даним оголошенням, оцінка конкурсних пропозицій здійснюється за критерієм вартості аудиторських послуг.

Конкурсні пропозиції, що надані аудиторськими фірмами оцінюються за встановленими критеріями та внутрішнім аудитором Компанії складається відповідний звіт щодо висновків процедури відбору Аудиторської фірми. За результатами оцінювання отриманих пропозицій від Аудиторських фірм на розгляд уповноваженого органу корпоративного інвестиційного фонду, активами яких управляє Компанія надаються обґрунтовані рекомендації щодо призначення Аудиторської фірми для проведення обов’язкового аудиту фінансової звітності, які мають включати пропозиції щонайменше двох учасників.

Про результати конкурсу повідомимо всіх його учасників, що приймали участь, електронною поштоюпротягом 10 днів з дати прийняття відповідного рішення.